1.Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
1.1.Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
1.2.Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
1.3. Veebipood võtab vastu makseid eurodes (EUR) Läbi Maksekeskuse saavad kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades – Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele ja Pocopay. H&H Lilled OÜ on isikuandmete vastatav töötleja. H&H Lilled OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.
1.4.. Kui teenust tellitakse väljaspool Paidet, siis lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
1.5.Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
1.6.Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, mida kajastatakse veebilehel www.hhlilled.ee.

2. Tellimuse vormistamine
2.1.Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja vajutada lingile “Vormista tellimus”.
2.2.Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
2.3.Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
2.4.Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 1 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine
3.1.Peale toodete eest tasumist, toimetatakse kaup kliendini kliendi poolt määratud aadressile, kliendi poolt määratud kuupäeval, ajavahemikus 16.30-17.30
3.2 Tooteid on võimalik kulleriga koju tellida või saata ainult Järvamaa piires
3.4. Juhul kui automaatne makselahendus ei tööta (st puudub võimalus tasuda p. 1.3. toodud viisil. Siis edastab Ostja tellimuse Veebipoele e-maili hhlilled@mail.ee teel. Veebipood edastab Ostjale arve ja peale arve tasumist edastab Veebipood hiljemalt 12 tunni jooksul Kauba Ostjale.

4. Taganemisõigus
4.1. www.hhlilled.ee veebilehelt kullerteenusena ostetuid tooteid tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata, võlaõigusseadus § 54, lõige 4

5. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
5.1.Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. H&H Lilled OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. H&H Lilled OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.
5.2.Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
5.3.Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

6. Vaidluste lahendamine
6.1.Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile hhlilled@mail.ee või helistada telefonil: +372 56111462
6.2.Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole, mille andmed on Tarbijakaitseameti kodulehel. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
6.3.Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.